LED obrazovky na prenájom

LED obrazovky je možné použiť ako dynamicko-dekoratívny alebo dynamicko-informatívny pútač počas interiérových či exteriérových podujatí. Ponúkame prenájom LED stien s kompletným servisom pre rôzne podujatia aj s inštaláciou a tiež aj kamerové prenosy na LED obrazovke či live alebo online vysielanie.

Prenájom LED obrazovky dokáže vizuálne zvýšiť úroveň vami organizovaného podujatia za veľmi rozumné náklady. LED obrazovky sú populárne pre svoj vysoký jas a dobrú viditeľnosť aj na priamom slnku. LED obrazovky sa preto ako riešenie používajú tam, kde vďaka zlým svetelným podmienkam končia možnosti projekcie. Takto pomáha sprostredkovať aktuálne dianie počas slnečného dňa aj divákom vo väčšej vzdialenosti od obrazovky. Veľkoplošné LED steny a obrazovky dokážu plniť aj funkciu niekoľkých pútačov naraz. Dokážete na nich kombinovať kamerové zábery s textami, grafikou, reklamné video spoty sponzorov. Možnosti použitia sú nespočetné.

Možnosti LED stien a obrazoviek

LED steny je možné skladať do veľkých modulov, a preto sú veľmi vhodné pre akcie s veľkým množstvom divákov.  S modulmi je možné sa pohrať a spracovať tak LED stenu požadovaného tvaru (Napríklad s výrezom uprostred). Naši klienti najčastejšie prenájom LED obrazovky využívajú na:

  • Eventové a spoločenské podujatia: konferencie, živé prenosy, firemná propagácia výrobkov a služieb spoločností, módne prehliadky.
  • Kultúrne a hudobné akcie: koncerty, festivaly, výstavy, volebné mítingy (interiérové a exteriérové).
  • Športové akcie: živé prenosy na LED obrazovke, reklamné LED mantinely, rôzne športové podujatia.

Exteriérová LED obrazovka na prenájom

Vonkajšie veľkoplošné LED odlíšia a oživia vaše podujatie. Vysoká viditeľnosť, vysoké rozlíšenie, živé farby, dlhá životnosť, optimalizovaný jas a kontrast robí z exteriérovej LED obrazovky flexibilnú reklamnú a prezentačnú plochu, ktorá dynamicky oživí vaše podujatie. Oproti statickej prezentácii priťahuje pozornosť publika.

Mobilné LED obrazovky na prenájom

Mobilnú veľkoplošnú obrazovku, možno použiť napríklad pri dynamicky sa meniacej scéne. Napríklad športové a spoločenské podujatia často majú vsuvku v podobe koncertu či vystúpenia. V takom prípade scéna potrebujeme dynamicky počas podujatia zmeniť. Mobilná LED obrazovka je preto zavesená na výškovo nastaviteľnú konštrukciu, ktorú si privezieme so sebou alebo zavesíme na už pripravenú konštrukciu a následne je tak obrazovka mobilná v rámci scény.

Spojte sa s nami

Zaistite si vizuálne atraktívnu šou pomocou led obrazoviek.  Tieto služby, ale aj ozvučenie, osvetlenie, prenájom pódia, ale aj event support od A do Z vám dokáže zabezpečiť eventová agentúra ASOUND. V prípade záujmu o nezáväznú ponuku nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie alebo telefonicky na čísle…

Napíšte nám