Ozvučovanie podujatí a prenajom ozvučovacej techniky

Organizujete firemnú akciu, konferenciu, prezentáciu, školenie či oslavu a chýba vám potrebná ozvučovacia technika? Ponúkame vám ju na prenájom aj s obsluhou. Disponujeme profesionálnou ozvučovacou technikou na ozvučenie akcií všetkých druhov a veľkostí. Nezáleží na tom či to je konferencia,kongres, koncert, firemný večierok, recepcia, banket, ples , prezentácia, reklamná akcia, veľtrh, výstava, vernisáž, módna prehliadka, zábava, diskotéka, stužková slávnosť, svadba, súkromná oslava, športové podujatie či modelingový casting.

Čo všetko vieme ozvučiť?

Ozvučíme prakticky každý priestor. Výber vhodného typu ozvučenia, jeho celkové zladenie a umiestnenie, je veľmi dôležitý faktor. Nesprávna kombinácia môže spôsobiť veľa nežiaducich javov, ako je pískanie mikrofónov alebo skreslenie zvuku. Tomu všetkému sa snažíme predísť výberom tých najvhodnejších komponentov podľa typu konkrétnej akcie a ozvučovaného priestoru. Z našej ponuky zvukovej techniky si vyberú profesionálny zvukári aj milovníci hudby.

  • Ozvučenie malých priestorov – domáce audio, školiace miestnosti, učebne, módne prehliadky
  • Ozvučenie veľkých interiérov – konferencie, kongresové sály, posluchárne, koncerty
  • Ozvučenie vonkajších podujatí – motoristické, športové, festivaly, koncerty, promo akcie

Prenájom audiotechniky s asistenciou aj bez asistencie

Našu audiotechniku si môžete prenajať aj bez našej technickej asistencie, ak ste s ňou sami oboznámení. Pre ozvučovacie systémy vieme dodať všetky typy mikrofónov.

Ozvučenie eventov a podujatí

V oblasti profesionálneho ozvučenia podujatí máme dlhoročné skúsenosti a vieme, že každý priestor má svoje obmedzenia a preto si vyžaduje individuálny prístup. Ozvučujeme aj priestorovo členité priestory. Základom pre vybudovanie kvalitného zvukového zážitku je použitie kvalitnej ozvučovacej techniky a profesionálna znalosť použitia.

Spojte sa s nami

Ozvučíme pre vás a naplníme kryštálovo čistým zvukom akýkoľvek priestor. Tieto služby, a tiež prenájom LED stien, osvetlenie, prenájom pódia, ale aj event support od A do Z vám dokáže zabezpečiť eventová agentúra ASOUND. V prípade záujmu o nezáväznú ponuku na mieru nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie alebo telefonicky na čísle…

Napíšte nám