Prenájom pódia a koncertných konštrukcií

Hľadáte prenájom pódia? Ak potrebujete zabezpečiť statické alebo mobilné pódium pre menšie udalosti ako sú konferencie či prezentácie, alebo pravý opak –  Veľké koncertné pódium napríklad pre koncerty a módne prehliadky aj s koncertnou konštrukciou a osvetlením, u nás ste správne. Zabezpečíme pre vás pódium či stage na akúkoľvek príležitosť.

V ponuke máme pódiá rôzneho formátu napríklad štvorec, obdĺžnik alebo v tvare „T“  pre módne prehliadky, mobilné pódiá s protišmykovým povrchom. Mobilné pódium sa dá použiť v exteriéri aj v interiéri. S ťažkými konštrukciami vám pomôžeme od A do Z. Postaráme sa naozaj o všetko. Zastrešíme poradenstvo pred podujatím, zameranie, obhliadky priestorov, celú logistiku a dopravu pódia či konštrukcie, ale aj následnú stavbu, support udalosti, rozloženie a následný odvoz. Dokážeme vám tiež dodať aj príslušenstvo k pódiám. Pódium po dohode vieme vystavať aj na mieru.

Využitie: koncerty, módne prehliadky, konferencie, detské predstavenia, festivaly, prezentácie, reklamné akcie a ďalšie

Pódium na prenájom – typy

  • Pódium s pôdorysom v tvare štvorca
  • Pódium s pôdorysom v tvare obdĺžnika
  • Mobilné pódium s protišmykovou úpravou povrchu a výškovo nastaviteľné
  • Interiérové a exteriérové pódiá

Pódiá na prenájom – bezpečnosť

V prípade, že výška pódia presiahne 1 m , odporúčame namontovať a zväčša aj montujeme bezpečnostné zábradlie aby bola dostatočne zaistená bezpečnosť predstavenia. Výška pri mobilnom pódiu je nastaviteľná. Povrch našich pódií je pokrytý protišmykovou vrstvou a ich konštrukcia vyhovuje technickým normám TÜV.

Spojte sa s nami

Prenajmite si pódium na váš profesionálny event.  Tieto služby, ale aj ozvučenie, osvetlenie, prenájom LED obrazoviek, či event support od A do Z vám dokáže zabezpečiť eventová agentúra ASOUND. V prípade záujmu o nezáväznú ponuku nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie alebo telefonicky na čísle…

Napíšte nám